معرفی مشخصات ولوو V60 مدل ۲۰۱۹ + قیمتشاید ولوو عنوان کرده که هیچ خودرویی را درون نمایشگاه لس‌آنجلس ۲۰۱۸ به نمایش درنیاورده ولی درون واقع دومین نسل استیشن شیک V60 درون این رویداد حضور داشته و البته جزئیات مربوط به قیمت‌گذاری آن هم منتشر شده هست.


 معرفی مشخصات ولوو V60 مدل 2019 + قیمترقیب ب ام و سری ۳ اسپورت واگن قیمت پایه‌ی ۳۸۹۰۰ دلاری دارد که به این مبلغ باید ۹۹۵ دلار خرج‌ی تحویل را هم اضافه کرد. با این مبلغ می‌توان مالک مدل پایه‌ی V60 T5 FWD مومنتوم شد. مدل چهار چرخ محرک V60 T6 AWD مومنتوم هم قیمت پایه‌ی ۴۳۴۰۰ دلاری دارد. مدل‌های T5 از پیشرانه‌ی ۲ لیتری توربوی بنزینی با قدرت ۲۵۰ اسب بخار و گشتاور ۳۵۰ نیوتون متر استفاده کردن می‌کنند.


 معرفی مشخصات ولوو V60 مدل 2019 + قیمتاین پیشرانه نیروی خود را از طریق گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک به چرخ‌های جلو می‌فرستد. مشتریانی که خواهان مدل چهار چرخ محرک هستند باید پیشرانه‌ی T6 را انتخاب کنند که به‌صورت استاندارد با این سیستم همراه هست.

این پیشرانه هم از نوع ۲ لیتری بنزینی بوده ولی از توربوشارژر و سوپرشارژر استفاده کردن کرده و خروجی آن به ۳۱۶ اسب بخار و گشتاورش هم به ۴۰۰ نیوتون متر می‌رسد. همان گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک نیرو را به چهار گوشه خودرو می‌فرستد.


 معرفی مشخصات ولوو V60 مدل 2019 + قیمتمدل پایه‌ی مومنتوم به‌صورت استاندارد با تجهیزاتی همچون چراغ‌های جلوی LED، مونروف پانورامیک، اینترفس صفحه لمسی عرضه می‌شود. این خودرو همچنین از سیستم‌های کمک‌راننده‌ی استاندارد سود می‌برد که برجسته‌ترین آن‌ها ایمنی شهری هست که از برخورد خودرو درون تقاطع‌ها با عابران پیاده، دوچرخه‌سواران و حیوانات بزرگ پیشگیری می‌کند.

مدل‌های میانی R-Design قیمت پایه‌ی ۴۳۹۰۰ دلاری داشته و با تریم مشکی براق اطراف شیشه‌ها، آینه‌های جانبی و جلوپنجره‌ی جلو متمایز می‌شوند. کابین هم شامل صندلی‌های اسپورت با چرم ناپا، فرمان گرم شونده با پدال شیفترها و اهرم تعویض دنده پوشیده از چرم می‌باشد.


 معرفی مشخصات ولوو V60 مدل 2019 + قیمتنهایتاً به مدل‌های پرچم‌دار اینسکریپشن می‌رسیم که از تریم کروم روشن اطراف پنجره‌ها و جلوپنجره سود می‌برند. داخل کابین هم عناصر چوبی و چرمی به همراه سیستم تهویه مطبوع ۴ ناحیه‌ای و… به چشم می‌خورند.

نخستین نمونه‌های این استیشن لوکس میان سایز درون اوایل سال ۲۰۱۹ وارد بازار آمریکا خواهند شد. این خودرو منحصراً از طریق سفارشی مشتری درون دسترس بوده تا به این قصد مشتریان کاملاً بتوانند خودروی خود را شخصی‌سازی کنند.


 معرفی مشخصات ولوو V60 مدل 2019 + قیمت


 معرفی مشخصات ولوو V60 مدل 2019 + قیمت


 معرفی مشخصات ولوو V60 مدل 2019 + قیمت


 معرفی مشخصات ولوو V60 مدل 2019 + قیمت


 معرفی مشخصات ولوو V60 مدل 2019 + قیمت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *